Copyright 2017 - Custom text here

Wielkimi krokami nadchodzą upragnione wakacje!

Dnia 23 czerwca 2017 roku

odbędzie się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

 

Klasy I – III   godz. 9:00

Klasy IV-VI   godz. 10:00

Klasy I_II EGS   godz. 11:00

Serdecznie zapraszamy!!!

Koła przedmiotowe w klasach IV-VII i Gimnazjum w roku szkolnym 2017/2018

L.p.

Rodzaj zajęć

Nauczyciel prowadzący

1

koło fizyczne

Marek Jasiński VII i IIG, IIIG

2

koło chemiczne

Lidia Grychta VII i IIG, IIIG

3

koło biologiczne

Agnieszka Olejniczak VII i IIG, IIIG

4

koło geograficzne

Danuta Dąbrowska VII i IIG, IIIG

5

koło matematyczne

Ewa Kaszubowska, Kinga Zielke, Joanna Heimowska

6

koło polonistyczne

Jola Tańska, Beata Wysocka Turek, Aleksandra Syldatk

7

koła historyczne

Monika Burkowska

8

grafika komputerowa

Jarosława Affelt VII i IIG, IIIG

9

Modelarstwo

Jarosława Affelt VII i IIG, IIIG

10

Robotyka

Jarosława Affelt VII i IIG, IIIG

11

koło filmowe

Beata Wysocka Turek

12

plastyczne

Kamila Młynarczak

13

chór

Marta Sandak

14

koło fotograficzne

Janusz Kacprzycki IV-VI

Marek Jasiński VII i IIG, IIIG

15

koło dziennikarskie, redagowanie gazety ,,Eko Zakręceni "

Michał Woźniak IV-VI

16

ceramika (dopłata 20 zł za spotkanie 2h)

Beata Wysocka Turek

17

majsterkowanie

Janusz Kacprzycki

18

szachy

Tomasz Ciesielski

19

koło teatralne

Beata Wysocka Turek

20

gry planszowe

Katarzyna Rybińska

21

nauka gry na gitarze

P. Tomaszewski

22

nauka j. chińskiego

Lektorzy z Instytutu Konfucjusza przy UG

23

koło informatyczne

Katarzyna Ludka

24

koło przyrodnicze

Jolanta Staszewska, Agnieszka Olejniczak

25

zajęcia przygotowujące do egzaminu Cambridge English Young ,PET, FCE (dla chętnych)

Dorota Kacprzycka, Andrzej Tęczar, Liliana Okupniak

26

przygotowania do egzaminu ECDL (European Computer Driving Licence tj. Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych)od kl. V - IIIG

Katarzyna Ludka

27

SKS karate

Andrzej Rybiński

28

SKS piłka nożna

Andrzej Rybiński

29

SKS unihokej

Andrzej Rybiński

30

SKS tenis stołowy

Andrzej Rybiński

31

SKS piłka siatkowa

Justyna Skrzyńska

32

SKS koszykówka

Andrzej Rybiński

33

nauka pływania, pływanie synchroniczne

Instruktorzy pływania

34

Repetytorium kl. IIIG

Nauczyciele klas gimnazjalnych

Jesteśmy Liderami Ekologii w roku szkolnym 2016/2017!!!

Prestiżowy tytuł i statuetkę odebrała w dzisiejszym dniu Pani Dyrektor Grażyna Jasiecka wraz z reprezentacją szkoły, koordynatorem projektu Lider Lokalnej Ekologii Panią Jolantą Staszewską, Panią Małgorzatą Kuczyńską - koordyntanorem projektu "Małe dzieci nie chcą śmieci" oraz projektu "Ukryte piękno w wodzie". W uroczystości brali udział Laureaci : Martyna Pasek z klasy Ia PESS - laureatka projektu "Małe dzieci nie chcą śmieci" oraz Maciej Skwierawski z klasy IIIb Gimnazjum - laureat konkursu "Ukryte piękno w wodzie". Towarzyszyła nam także klasa IVb - Laureaci konkursu o Puchar Dyrektora Szkoły za działania ekologiczne w roku szkolnym 2016/2017.

Czytaj więcej...

f t g m

Kontakt z nami

ul. Kujawska 8a

84-230 Rumia

 

tel/fax: (58) 671-13-92

e-mail: ess.rumia@wp.pl